Slovak Czech English French German Hungarian Italian Polish Portuguese Russian Spanish

O nás

agamy
agamy
Milujeme všetky zvieratá od múch, švábov, hadov, kráv, sviniek až po nespútané šelmy vo voľnej prírode.

Rovnako tak milujeme prácu so  zvieratami. Už od destva sme obaja chovali rôzne druhy bežných alebo menej bežných zvierat. Naše hobby sme stále posúvali do predu a napríklad ako jedni z prvých sme na Slovensko doviezli dnes už bežného leguálna zeleného - Huga.

V súčasnosti náš domov priatelia s  úsmevom nazývajú" mini zoo", pretože u nás nájdete zvieratá rôznych druhov tried živočíchov. Máme obojživelníky, pavúky, hmyz, ryby, plazy, vtáky a cicavce. 

Naša záľuba nás sprevádza celý život - od strednej poľnohospodárskej školy až po všeobecné veterinárne lekárstvo na Univerzite veterinárneho lekárstva v Košiciach.

Vlastníme chovnú stanicu Crazzy Darling v ktorej sme úspešne odchovali niekoľko vrhov malých čierno strieborných bradáčov. V súčasnosti nám okrem iných zvierat robí radosť mladá veľmi nádejná sučka u nás málo početného plemena welsh corgi cardigan - Clear Diamond Kasmir Moravia - aka Dee.

kio
kio
Myšlienka založiť hotel v nás driemala veľmi dlho a k jej realizácii sme sa rozhodli tento rok (2014).

Náš hotel nieje klasický hotel pre psov, ale je špecifický tým, že je pre mačky a iné druhy zvierat,( psíkov len do 15 kg).

Je to hotel rodinného typu s nízkou kapacitou preto, aby sme každému zvieratku mohli poskytnúť takú starostlivosť ako doma  a možno aj lepšiu:)))

Veríme že sa zvieratká budú u nás cítiť príjemne a  vy sa s nimi s dôverou k nám opäť vrátite.

Vytlačiť

Kde nás najdete